Оголошення про проведення конкурсу з визначення інвестора для здійснення будівництва по проекту «Будівництво Амбулаторії та будівлі «Центру безпеки» з вбудованою котельнею та місцем зберігання пожежного автомобіля та автомобіля швидкої допомоги по ву

Радовельська сільська рада оголошує про проведення конкурсу на пошук інвестора щодо реалізації проекту «Будівництво Амбулаторії та будівлі «Центру безпеки» з вбудованою котельнею та місцем зберігання пожежного автомобіля та автомобіля швидкої допомоги по вул. Миколи Хоречка, 4 в с.Радовель Олевського району Житомирської області».

Об'єкт інвестування – Амбулаторія та будівля «Центру безпеки» з вбудованою котельнею та місцем зберігання пожежного автомобіля та автомобіля швидкої допомоги.

         Замовник – Радовельська сільська рада Олевського району Житомирської області.

Інвестор – обирається за конкурсом. Сума приватних інвестицій визначається проектно-кошторисною документацію.

Загальна орієнтовна мінімальна вартість інвестицій - 32 220 811 грн 00 коп.

Підрядник – обирається інвестором, у разі необхідності (якщо інвестор і підрядник не одна особа).

Вид договору, що укладається – Інвестиційний договір.

Кінцевий строк подачі документів для участі у конкурсі - 19.03.2020 року.

Порядок подання заявки на участь у конкурсі викладено в Порядку проведення інвестиційного конкурсу з відбору, яку можна отримати за адресою: 11025, село Радовель, вул. Київська, 1, у будь-який робочий день з 9:00 до 18:00, п’ятниця з 9:00 до 16:45.

Контактна особа – Жуковець Валентина Олександрівна.

Конкурс відбудеться - 20.03.2020 року в приміщенні Радовельської сільської ради: 11025, село Радовель, вул. Київська, 1.

Спосіб отримання додаткової інформації про проведення конкурсу:

надання письмового запиту за адресою: 11025, село Радовель, вул. Київська, 1; на електронну пошту -   radaradovel@gmail.com

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *