Оголошення про намір передати в оренду

об'єкт, що належить до комунальної власності територіальної громади села Радовель

Орендодавець – Радовельська сільська рада.

Нежитлове приміщення будинку культури, розташоване за адресою: 11025, Житомирська область, Олевський район, село Радовель, вул. (Калініна) Лесі Українки, 1-а (приміщення бібліотеки), загальною площею 116,1 кв.м. Запропонована заявником мета використання: розміщення офісу, розмір місячної орендної плати становить 328,34 грн (без ПДВ).  Вартість майна станом на 01.02.2019 становить 856707,00 грн.

Строк оренди – 1 рік з правом пролонгації.

Термін прийняття заяв про оренду - 10 робочих днів, з  наступного дня після публікації оголошення в газеті «Зорі над Убортю». Заяви про оренду приймаються за адресою: 11025, вул. Київська, 1, с.Радовель Олевського району Житомирської області, radaradovel@gmail.com.

Отримати довідкову інформацію можна за тел.: (041-35) 9-64-31.