В Україні запроваджено режим надзвичайної ситуації

Згідно рішення Кабінету Міністрів України від 25 березня по всій території України запроваджено режим надзвичайної ситуації та подовжено карантин на 30 днів, тобто до 24 квітня. Таке рішення прийнято з метою консолідації зусиль для подолання загрози.

Станом на 9 годину 26 березня в Житомирській області залишаються зареєстрованими 2 лабораторно підтверджених випадки COVID-19: летальний випадок у жительки м. Радомишль та у житомирянина, який перебуває наразі на лікуванні.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10 годину 26 березня в Україні зареєстровано 156 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 43 нові випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

• Вінницька область — 1 випадок;
  • Волинська область — 2 випадки;
  • Дніпропетровська область — 2 випадки;
  • Донецька область — 1 випадок;
  • Запорізька область —  7 випадків;
  • Житомирська область — 2 (1 летальний) випадки;
  • Івано-Франківська область — 16 (2 летальні) випадків;
  • м. Київ — 34 випадки;
  • Київська область — 24 випадки;
  • Львівська область — 2 випадки;
  • Луганська область — 1;
  • Одеська область — 4;
  • Тернопільська область — 15 випадків (1 летальний;
  • Херсонська область — 1 випадок;
  • Чернівецька область — 42 (1 летальний) випадки;
  • Черкаська область — 2 випадки.

НАГАДУЄМО: щоби вберегти себе та своїх рідних і близьких від захворювання на коронавірус, дотримуйтесь режиму самоізоляції та загальних правил гігієни.