КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

1. ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ПРЕТЕНДЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Будівництво Амбулаторії та будівлі «Центру безпеки» з вбудованою котельнею та місцем зберігання пожежного автомобіля та автомобіля швидкої допомоги по вул. Миколи Хоречка, 4 в с.Радовель Олевського району Житомирської області».

2. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРА для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Будівництво Амбулаторії та будівлі «Центру безпеки» з вбудованою котельнею та місцем зберігання пожежного автомобіля та автомобіля швидкої допомоги по вул. Миколи Хоречка, 4 в с.Радовель Олевського району Житомирської  області».

3. ВИСНОВОК ЩОДО РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОВЕДЕННЯ АНАЛІЗУ ЕФЕКТИВНОСТІ здійснення державно-приватного партнерства щодо проекту «Будівництво Амбулаторії та будівлі "Центру безпеки" з вбудованою котельнею та місцем зберігання пожежного автомобіля та автомобіля швидкої допомоги по вул. Миколи Хоречка, 4 в с. Радовель Олевського району Житомирської області».

4. ПРОПОЗИЦІЯ ЩОДО РОЗПОДІЛУ РИЗИКІВ відповідно до результатів аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Будівництво Амбулаторії та будівлі «Центру безпеки» з вбудованою котельнею та місцем зберігання пожежного автомобіля та автомобіля швидкої допомоги по вул. Миколи Хоречка, 4 в с.Радовель Олевського району Житомирської області».

5. ПРОЕКТ ДОГОВОРУ ПРО СПІЛЬНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Додаток до договору - ОРІЄНТОВНИЙ КАЛЕНДАРНИЙ ГРАФІК ФІНАНСУВАННЯ РОБІТ по проекту «Будівництво Амбулаторії та будівлі «Центру безпеки» з вбудованою котельнею та місцем зберігання пожежного автомобіля та автомобіля швидкої допомоги по вул. Миколи Хоречка, 4 в с.Радовель Олевського району Житомирської області»

6. ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРА для здійснення державно-приватного партнерства щодо проекту «Будівництво Амбулаторії та будівлі «Центру безпеки» з вбудованою котельнею та місцем зберігання пожежного автомобіля та автомобіля швидкої допомоги по вул. Миколи Хоречка, 4 в с.Радовель Олевського району Житомирської області»