КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

1. ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ПРЕТЕНДЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Будівництво Амбулаторії та будівлі «Центру безпеки» з вбудованою котельнею та місцем зберігання пожежного автомобіля та автомобіля швидкої допомоги по вул. Миколи Хоречка, 4 в с.Радовель Олевського району Житомирської області».

2. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРА для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Будівництво Амбулаторії та будівлі «Центру безпеки» з вбудованою котельнею та місцем зберігання пожежного автомобіля та автомобіля швидкої допомоги по вул. Миколи Хоречка, 4 в с.Радовель Олевського району Житомирської  області».

3. ВИСНОВОК ЩОДО РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОВЕДЕННЯ АНАЛІЗУ ЕФЕКТИВНОСТІ здійснення державно-приватного партнерства щодо проекту «Будівництво Амбулаторії та будівлі "Центру безпеки" з вбудованою котельнею та місцем зберігання пожежного автомобіля та автомобіля швидкої допомоги по вул. Миколи Хоречка, 4 в с. Радовель Олевського району Житомирської області».

4. ПРОПОЗИЦІЯ ЩОДО РОЗПОДІЛУ РИЗИКІВ відповідно до результатів аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Будівництво Амбулаторії та будівлі «Центру безпеки» з вбудованою котельнею та місцем зберігання пожежного автомобіля та автомобіля швидкої допомоги по вул. Миколи Хоречка, 4 в с.Радовель Олевського району Житомирської області».

5. ПРОЕКТ ДОГОВОРУ ПРО СПІЛЬНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Додаток до договору - ОРІЄНТОВНИЙ КАЛЕНДАРНИЙ ГРАФІК ФІНАНСУВАННЯ РОБІТ по проекту «Будівництво Амбулаторії та будівлі «Центру безпеки» з вбудованою котельнею та місцем зберігання пожежного автомобіля та автомобіля швидкої допомоги по вул. Миколи Хоречка, 4 в с.Радовель Олевського району Житомирської області»

6. ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРА для здійснення державно-приватного партнерства щодо проекту «Будівництво Амбулаторії та будівлі «Центру безпеки» з вбудованою котельнею та місцем зберігання пожежного автомобіля та автомобіля швидкої допомоги по вул. Миколи Хоречка, 4 в с.Радовель Олевського району Житомирської області»

Рішення  LVIII сесії  VІІ скликання  від 28.02.2020 р.  № 1  "Про затвердження Протоколу №2 від 21.02.2020р. конкурсної комісії за результатами проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Будівництво об’єкту: Амбулаторія та будівля «Центру безпеки» з вбудованою котельнею та місцем зберігання пожежного автомобіля та автомобіля швидкої допомоги по вул. Миколи Хоречка, 4 в с.Радовель Олевського району Житомирської області»"